Оголошено конкурси на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона та премій Президента України для молодих вчених 2025 року
Комітет з Національної премії України імені Бориса Патона оголошує конкурси на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона та премій Президента України для молодих вчених 2025 року.
Для здобуття премій Президента України молоді вчені повинні до 01 березня 2025 року подати до секретаріату Комітету роботи, оформлені відповідно до Інструкції з оформлення документів для подання робіт на здобуття премії Президента України для молодих вчених та порядок їх розгляду
Премія Президента України присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють дальшому розвитку науки, суспільному прогресу і утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932- 1933 років в Україні).
Для здобуття Національної премії України імені Бориса Патона молоді вчені подають до 01 квітня 2025 року на адресу секретаріату Комітету роботи, що відповідають Інструкції з оформлення документів для подання робіт на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона та порядок їх розгляду
Національна премія є державною нагородою України, яка присуджується за розроблення і впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань, що відповідають рівню світових досягнень.
Консультації щодо оформлення документів проводить секретаріат Комітету за адресою електронної пошти komitet@kdpu-nt.gov.ua, olena.zhdanenko@kdpu-nt.gov.ua, довідки за тел. (044) 200-90-04.
Повний пакет оригінальних документів надсилається на поштову адресу секретаріату Комітету або надається одним із авторів особисто: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11, кімната 1409.
При розгляді робіт, поданих на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона та премій Президента України для молодих вчених 2025 року, перевага буде надаватися дослідженням і розробкам, спрямованим на зміцнення обороноздатності і безпеки держави, розвиток суспільного поступу та утвердження міжнародного авторитету вітчизняної науки.