Підтримка українських науковців від компанії Elsevier
Компанія Elsevier продовжує активно підтримувати українських вчених у складних умовах повномасштабної війни з росією та надає безкоштовний доступ до своїх дослідницьких інструментів, баз даних і освітніх платформ:
Researcher Academy – це платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників на кожному кроці їх дослідницької діяльності.
ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень. ScienceDirect поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові, технічні та медичні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю. Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до ScienceDirect, щоб допомогти вам вдосконалювати, відкривати, читати, розуміти та ділитися науковими дослідженнями.
Scopus – це найбільша реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Scopus містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
Researcher Discovery – простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб пошуку дослідників у певній галузі.
Mendeley – менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень.
Для полегшення роботи дослідників, Elsevier створила ресурсний центр, в якому українські вчені можуть зареєструватися для отримання доступу до додаткових дослідницьких інструментів компанії. Детальнішу інформацію про доступні ресурси, вхід на платформи а також короткі інструкції по роботі з ними можна отримати, відвідавши сторінку Resource Centre.
Компанія надає також можливість безоплатно публікувати результати наукових досліджень у своїх виданнях «золотого» відкритого доступу. Важливо, щоб відповідальний автор був працівником української установи (мав українську афіліацію). 100 %-ва знижка застосовується автоматично, про що компанія повідомить автора у процесі опрацювання поданого рукопису. Можливість безоплатної публікації не скасовує високих вимог до якості наукових результатів, що подаються до публікації, та ретельного процесу їхнього розгляду рецензентами.
З будь-якими запитаннями завжди можна звернутися в службу підтримки Elsevier agreementactivation@elsevier.com
Для додаткових консультацій звертайтеся, будь ласка, у відділ інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Бібліотеки ВНУ імені Лесі Українки (6 поверх, кабінет 66), yedynak.oksana@vnu.edu.ua