IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук»
Сьогодні, 15 грудня 2020 року, у Волинському національному університеті імені Лесі Українки стартувала IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку природничих та гуманітарних наук», яка присвячена актуальним проблемам розвитку природничих і гуманітарних наук, пошуку шляхів та розробленню рекомендацій щодо їх вирішення, обміну досвідом та думками молодими вченими.
Голова ради молодих вчених та модератор пленарного засідання конференції, Геннадій Голуб, привітав учасників і гостей та зазначив, що цьогорічна конференція об’єднала близько 200 молодих науковців, аспірантів та студентів не лише з Луцька, а й з інших міст України – Харкова, Києва, Львова, Кривого Рогу, Білої Церкви, Мелітополя, Запоріжжя, Миколаєва, Хмельницького, Переяслава, Острога та з-за кордону – м. Дрезден, Німеччина. Найбільша кількість тез учасників була подана на секції «Історія і політологія», «Географія, туризм, землеустрій» та «Хімія, фармація».
До учасників із вітальними словами та побажанням здоров’я, наснаги та плідної роботи звернулися ректор університету Анаторій Цьось та проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Лариса Засєкіна.
До уваги учасників було представлено наступні доповіді:
- Суспільно-географічні аспекти поширення COVID-19 в Україні (Бринчук Наталія Петрівна, студентка географічного факультету).
- Періодична система хімічних елементів як «модератор» розвитку хімії (Смітюх Олександр Вікторович, кандидат хімічних наук, старший лаборант кафедри хімії та технологій факультету хімії, екології та фармації).
- Інформаційно-психологічна безпека особистості в умовах гібридної війни (Зінюк Дмитро Олегович, магістрант 1 року навчання факультету історії, політології та національної безпеки).
- Порівняльна морфологія квітки родини Amaryllidaceae J.St.-Hil (Фіщук Оксана Сергіївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри ботаніки та методики викладання природничих наук)
Після завершення пленарного засідання робота конференції продовжиться у секційних засіданнях в дистанційному режимі за допомогою сервісу платформи ZOOM.
Науково-дослідна частина